طراحی سایت صرافی

شروع موضوع توسط sitecode ‏17 نوامبر 2017 در انجمن انجمن گفتگوی اینترنتی

 1. sitecode

  sitecode عضو جدید

  طراحی سایت صرافی
  طراحی سایت صرافی
  طراحی سایت صرافی
  طراحی سایت صرافی برای صرافی ها در زمینه تبدیل ارزها و فروش سکه فعالیت می نمایند امروزه از سایت های پرترافیک می باشد. زیرا افراد بسیاری به منظور کسب اطلاع از قیمت ارزهای مختلف وارد طراحی سایت صرافی می شوند و به صورت آنلاین قیمت ارزهای مختلف را به دست خواهند آورد.

  طراحی وب سایت صرافی
  شرکت طراحی وب سایت صرافی ترافیک بالایی از کاربران را به منظور کسب اطلاعات در خصوص قیمت ارزها ، قیمت سکه ريال قیمت طلا در خود جمع می نماید. برخی افراد در زمینه خرید و فروش دلار فعالیت می نمایند و با خرید دلار و نیز فروش آن در زمانی که قیمت دلار بالا می رود سرمایه گذاری خود را دارند. از این رو کسب اطلاع برای قیمت لحظه ای دلار و سکه برای افراد بسیاری مهم می باشد و از این رو به ورود به طراحی سایت صرافی می توانند در این خصوص اطلاع کسب نمایند

  طراحی سایت صرافی چه امکاناتی دارد؟
  طراحی سایت صرافی به واسط برنامه نویسی قابلیت درج نمودن لحظه ای قیمت ارزهای مختلف ، قیمت لحظه طلا و سکه را فراهم می آورد. در واقع قابلیت لحظه ای طلا ، سکه و ارزهای مختلف در بستر طراحی سایت لحظه ای فراهم می گردد که قابلیت ویژه در طراحی سایت صرافی می باشد و به واسط زبان برنامه نویسی این قابلیت موجود می گرد که بتواند قیمت لحظه ای را از منبع دیگری بخواند و درج نمایند. ترافیک بالایی که در طراحی سایت صرافی موجود می باشد فرصت دریافت بنرهای تبلیغاتی را برای شما فراهم می آورد.  طراحی سایت صرافی  طراحی سایت صرافی از جمله سایت های موفق و درآمدزا می باشد که به وسط ترافیک بالایی از کاربران که به منظور چک نمودن لحظه ای قیمت ارز ، قیمت دلار و سکه می باشند و بدین واسط قابلیت ویژه در طراحی سایت صرافی نمایش لحظه ای قیمت های مختلف می باشد از این رو از زبان برنامه نویسی کمک گیری می شود تا به صورت لحظه ای قیمت ها را از منبع و سورسی بخواند.  طراحی وب سایت صرافی  طراحی وب سایت صرافی در بخش های خود قسمت هایی در خصوص قیمت ارزهای مختلف ، قیمت سکه ، نیم سکه ، ربع سکه و نیز همچنین قیمت هر گرم طلا را می توانید مشاهده نمایید. یکی از بخش هایی که مورد سرمایه گذاری توسط افراد قرار می گیرد سکه ، طلا و نیز همچنین ارزهای مختلف می باشد. از این رو افراد بسیاری در طراحی سایت صرافی به منظور مطلع شدن از آخرین قیمت ارز ، سکه و دیگر موارد وارد می گردند. ترافیک بالا همواره عاملی برای درآمدزایی خواهد شد. افرادی که می خواهند به تبدیل ارز بپردازند با صرافی تماس می گیرند و نیز همچنین می تاوند بنرهای تبلیغاتی را شامل گردد که به واسط ترافیک بالایی که طراحی سایت صرافی دارد فراهم می آورد. صرافی های مختلف می توانند مشتریان خود را بدست آورند. به واسط برنامه نویسی و کمک گیری از زبان های مختلف مانند php ، API و دیگر زبان ها می توانند این فرصت را فراهم آورد که به صورت آنلاین و لحظه ای قیمت ها را دریافت نمایند و به طور اتوماتیک تغییر دهند.
   
 2. tablooaraz

  tablooaraz عضو جدید

  سایت فروشگاهی هم طراحی میکنید؟ لطفاً پلن هاش رو بفرستید
   
 3. aidaalmasi

  aidaalmasi عضو جدید

 4. esposagroup

  esposagroup عضو جدید

 5. abokaka

  abokaka عضو جدید

 6. amir1990

  amir1990 عضو جدید

  مقالات طب سنتی و گیاهان دارویی | وبلاگ فارسی
  Blog
  zendegisalem
  http://sabkehzendegi.parsiblog.com/
  مقالات طب سنتی و سبک زندگی
  مقالات سبک زندگی و طب سنتی
  http://zendegi-salem.sosblogs.com/
  https://salamatkadeh.webnode.com/
  http://sabkehzendegi.webs.com/apps/blog/
  https://zendegi-salem.jimdo.com/blog/
  http://zendegisalem.zohosites.eu/blogs/
  http://zendegi.webflow.io/all-posts
  http://salamatkadeh.niloblog.com/
  http://zendegi-salem.samenblog.com/
  http://salamatkadeh.royablog.ir/
  http://zendegisalem.parsablog.com/
  http://salamat-kadeh.tibablog.ir/
  http://salamatkadeh.parsiblog.com/
  http://sabkehzendegi.bestblog.ir/
  http://zendegisalem.eklablog.com/
  http://sabkehzendegi.e-monsite.com/blog/
  http://zendegi-salem.emyspot.com/blog/
  http://zendegisalem.fardblog.com/
  http://zendegi.over-blog.com/
  https://zendegisalem.site123.me/
  http://zendegisalem.aramblog.ir/
  http://zendegisalem.blogtez.com/
  http://zendegisalem.ruzblog.com/
  http://zendegisalem.farsiblog.com/
  http://salembazar.blogfa.com/
  http://sabkehzendegi.blog.ir/
  http://zendegi-salem.blogsky.com/
  https://salamatkadeh.tebyan.net/
  http://hayatesalem.mihanblog.com/
  https://salembazar.wordpress.com/
  https://salembazar.joomla.com/
  http://zendegi.strikingly.com/
  https://salembazarir.wixsite.com/blog
  https://zendegi.godaddysites.com/
  https://sabkehzendegi.blogspot.nl/
  http://salembazar.doodlekit.com/
  https://www.facebook.com/salembazar.ir
  https://plus.google.com/u/0/104843842468287172750
  https://twitter.com/salembazar
  https://www.reddit.com/user/salembazar
  https://www.pinterest.com/salembazar/
  https://www.linkedin.com/in/salembazar/
  https://salembazar.tumblr.com/
  https://www.stumbleupon.com/stumbler/salembazar
  http://digg.com/u/salembazar
  https://vk.com/salembazar
  https://disqus.com/by/salembazar/
  http://sabkehzendegi.avablog.ir/
  https://sabkehzendegi.blogspot.ro/2018/05/blog-post_20.html
  https://salembazar.joomla.com/32-2018-05-20-14-33-22
  http://salembazar.doodlekit.com/blog/entry/4474725/-
  http://zendegi.strikingly.com/blog/e172b1fab9c
  https://salembazarir.wixsite.com/blog/single-post/2018/05/21/روغن-خراطین-چیست؟
   
 7. kalaelec

  kalaelec عضو جدید

  هزینه طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصیWebOne :
  باتوجه به مشکلات سیستم های مدیریت محتوای آماده، وب وان از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره میگیرد. سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی در شرکت های مختلف ممکن است اصلاً شبیه هم نباشند و بسیار متفاوت باشند. بنابراین توصیه میشود حتماً از قبل با سیستم مدیریت محتوای شرکت های مختلف جهت تصمیم گیری بهتر آشنا شوید. در زیر به مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای وب وان می پردازیم:
  1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها
  2- باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد .
  3- امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد
  4- هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است، بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه سنگینی پوشش داده میشود.
  5- با وجود هسته مرکزی، ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمان کار برقرار میشود و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.
  6- درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع میگردد.
  با توجه به موارد بالا ، استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی هزینه های جانبی سایت را کاهش میدهد و بعد از طراحی سایت لازم نیست درگیر مسائلی مانند عدم پشتیبانی مناسب یا وجود باگ های فنی در سیستم شوید. هزینه طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی به نسبت سیستم های آماده بیشتر است، چون زمان بیشتری صرف کدنویسی و پیاده سازی سیستم میشود و در نهایت پروژه شما منحصر به فرد خواهد بود و مشابه آن در سایر سایت ها قابل مشاهده و دانلود نیست.
   
 8. kalaelec

  kalaelec عضو جدید

  در حالی که ماه رمضان فقط 30 روز طول می کشد، یک فرصت عالی برای ایجاد روابط با مشتری می باشد. ایجاد یک برنامه وفاداری در فروشگاه که در آن مشتریان شماره تلفن همراه و جزئیات دیگر خود را ارائه می دهند، راهی عالی برای نگه داشتن آنها پس از پایان ماه رمضان است.
  هنگامی که داده های مشتری جمع آوری می شود، می توان آن را به نرم افزار MXT وارد کرد. سپس شما می توانید از پیامک تبلیغاتی انبوه برای ارائه این مشتریان معاملات منحصر به فرد و حفظ رابطه برای مدت زمان طولانی استفاده کنید.
   
 9. kalaelec

  kalaelec عضو جدید

  طراحی سایت ارزان و حرفه ای
  موتورهای جستجو مانند گوگل نمی توانند سایت را هماهنن یک مخاطب ببینند و علاوه بر آن به جهت اینکه در هنگام جستجو نتایج دقیق تری نشان دهند نیازمند اطلاعات اضافه تری نیز هستند که ممکن است برای مخاطب قابل مشاهده نباشد. به عنوان مثال اگر وب سایت شما دارای بخشی مانند مقالات است گوگل نیاز دارد بداند تاریخ درج مقاله و یا ویرایش آن چه زمانی است. در حالت عادی این موارد را برای گوگل نشان نمی دهیم اما حالت صحیح این است که این موارد در زمان طراحی و پیاده سازی استفاده شوند.اگر وب سایت شما محصولاتی نشان می دهد گوگل دوست دارد بداند کدام محصول شما از دید مشتریان بهتر است و آن را در نتایجش منعکس کند اما در حالت عادی گوگل نمی تواند این موارد را تشخیص دهد مگر اینکه مکانیزمی قرار داده شود تا گوگل از نتایج نظر سنجی مخاطبان سایت آگاه گردد.
   

به اشتراک بگذارید