چه لباس عروسی به من می آید؟

شروع موضوع توسط modagah ‏3 ژانویه 2018 در انجمن انجمن گفتگوی اینترنتی

 1. modagah

  modagah عضو جدید

  تقریبا همه ی دختران ازسن کم برای لباس روز عروسیشان آرزوها داشته اند ، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که برای این لباس خاص ، تابع مد نباشید و در این باره به حرف دل خودتان گوش کنید. دوست دارید در این روز چگونه دیده شوید؟ با یک لباس پرنسسی پر از چین و پف و یا یک لباس ساده ؟ یک لباس بلند و یا حتی یک لباس عروس کوتاه؟ دنباله دار یا بدون دنباله؟ ... اما اگر شرایط خاصی دارید، مثلا بیش از حد لاغر یا چاق هستید؛ میخواهید کشیده تر به نظر برسید ، قدتان از داماد بلند تر است و...؛ ما در ادامه اصولی را بیان میکنیم که میتواند در انتخاب لباس عروس مناسب به شما کمک کند.  اگر بیش از حد بلند هستید و یا داماد از شما کوتاه تر است:

  لباس هایی که خطوط یا کارهای عمودی ؛ و یا یقه های ایستاده و آستین بلند دارند ، شما را کشیده تر به نظر می آورند ، آنها را انتخاب نکنید و درعوض لباس های پرنسی ، پفی ، مدل های اسکارلتی، لباس های سنگین و پرکار برای شما مناسب ترند.البته مدل های راسته هم برای شما انتخاب های خوبی محسوب میشوند.دنباله های خیلی بلند هم توجه را از قد شما کم میکند.  اگر اضافه وزن دارید:

  دامن های پفی و پرچین و مدل های اسکارلتی حجم بدن شما را دو برابر نشان خواهد داد و برعکس مدل های ساده تر و راسته ، برای شما مناسب ترند.اگر پایین تنه ی بسیار درشتی دارید، لباس هایی که بالاتنه ی آنها روی باسن قرار میگیرد(لباس های بالاتنه بلند) ، پایین تنه ی شما را بزرگ تر نشان میدهد و برعکس لباس هایی که بالاتنه ی کوتاهی دارند ، پایین تنه ی شما را کوچک تر نشان میدهد.

  اگر بازوها و سرشانه های بزرگ و قطوری دارید ، نباید لباس مدل دکلته سفارش دهید همچنین مدل های آستین دار شما را بهتر نشان میدهد.

  اگر قدتان کوتاه است و یا داماد از شما خیلی بلند تر است:

  لباس های مدل اسکارلتی و پر چین ، چون دارای پف زیادی هستند شما را ریز نقش تر میکند .

  لباس هایی که دامن آنها با پف ملایمی از بالاتر از کمر شروع میشود ، پاها را بلند تر نشان میدهد ؛ همچنین مدل های دامن فون و لباس های ماکسی شما را کشیده تر به نظر می آورد.

  لباس های عروس دامن کوتاه ، قدتان را کوتاه تر نشان میدهد.

  لباس با یقه باز و به خصوص یقه هفت ، به کشیدگی قد گردنتان کمک میکند و به طور کلی بلند تر به نظر میرسید.

  سعی کنید دنباله لباستان بیش از 40 یا 50 سانتی متر نباشد .اگر عروسی با قد کوتاه ، لباسی با دنباله خیلی بلند بپوشد، طوری نشان میدهد که انگار در لباس عروس گم شده است.

  هرچقدر پارچه لباس ساده تر و از تزئینات کم تری برخوردار باشد، بهتر روی بدن شما مینشیند و برای اندام شما مناسب تر است.

  اگر بیش از اندازه لاغر هستید:

  لباس های شلوغ و پرکار میتواند حجم بدن شما را درشت تر نشان دهد و تا حدی لاغری شما را بپوشاند.

  لباس های با یقه باز شما را ترکه ای تر نشان خواهد داد، بنابراین پیشنهاد نمیشود.

  لباس های پفی و پرچین هم انتخاب های خوبی برای شما هستند ولی مدل های چسبان و تنگ فقط لاغری شما را بیشتر نشان میدهد.

  یقه ی بسته ، یقه شل و یا توردوزی ، باعث میشود بالاتنه شما اندکی پرتر و جذاب تر نشان داده شود.

  اگر اندامی ایده آل دارید :

  حال که نقطه ی قوت شما اندام شماست ، میتوانید با پوشیدن لباس های اندامی ، تمرکز نگاه ها را بیش از پیش روی اندامتان قرار دهیدو زیبایی خود را به نمایش بگذارید.

  لباسی با یقه ی دکلته و دامن بلند و دنباله دار و تنگ تا قسمت بالای ران به شکل ماهی ، مناسب ترین مدل برای این افراد است.به طور کلی برای انتخاب یک لباس عروس که بتوانید به بهترین شکل ممکن در آن جلوه کنید، باید نقاط ضعف ظاهرتان را کمرنگ کنید و برعکس نقاط قوت خود را در مرکز توجه قرار بدهید. بهتر است که برای مهم ترین شب زندگیتان و برای انتخاب لباسی که احتمالا تا آخر عمر درذهنتان می ماند، حتما یک سر به شاخص ترین فروشگاه ها ، مزون ها و برندهای لباس عروس بزنید و از کارهای آنها و نظر مشاوران یا فروشندگان با تجربه ی آنها استفاده کنید تا بهتر متوجه شوید که چه مدلی بیشتر به شما می آید.
   
  آخرین ویرایش: ‏13 ژانویه 2018

به اشتراک بگذارید