یک ولنتاین تنهای شاد

شروع موضوع توسط modagah ‏3 ژانویه 2018 در انجمن انجمن گفتگوی اینترنتی

 1. modagah

  modagah عضو جدید

  اینکه روز ولنتاین تنها نباشیم خیلی خوبه اما حقیقت اینه که خیلی ها تو این روز تنها هستند.اگرشما هم جزو این دسته هستید ، ما درادامه راه هایی رو میگوییم که بتوانید یک روز ولنتاین زیبا و خاطره انگیز داشته باشید:

  قبل از هرچیز پیشنهاد میکنیم ذهنیت خودتان را مثبت کنید .تنهایی هم دوره ای از زندگی است و ولنتاین هم یک روز مثل بقیه ی روزهاست ، لازم نیست که در این زمان همه چیز عوض شود و یا یاد غم ها و تنهایی ها بیافتید...واقع بین باشید :الان تنها هستید؟این واقعیت کنونی زندگی شماست؟پس بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که این دوران را بپذیرید وآن را تبدیل کنید به یک دوران مجردی خوب ، با کلی خاطرات زیبا .

  با عزیزانتان قرار ملاقات بگذارید : دیدار دوستان یا نزدیکان همیشه میتواند به طور کلی حال و هوای ما را عوض کند.دست به کار شوید ، ببینید کدام یک از دوستانتان به شما حس و حال خوب انتقال میدهند ، یا خیلی وقت است ، دوست دارید چه کسانی را ببیند ؟ یک قرار ملاقات یا گردش میتواند یک روز خوب را برای شما رقم بزند.وشاید امروز بهترین فرصت برای این تجدید دیدارها باشد.

  مهمانی بگیرید و یا مهمانی بروید: یک مهمانی شاد یا یک دورهمی مجردی خوب ویا حتی دعوت یک دوست یا عزیز میتواند وقت شما و دوستانتان را خوش کند.پس اگر میتوانید ، وقت را غنیمت بشمارید و همین الان اقدام کنید.

  وقت خوبی برای گرفتن یک جلسه ی ماساژ یا اسپا :به خودتان اهمیت بدهید ، به یک جلسه ی ماساژ یا اسپا بروید و یا یک وقت پدیکور و....بگیرید و حال خوش را به خودتان هدیه کنید.

  در یک تور گردشگری یک روزه ثبت نام کنید : با یک جستجوی ساده میتوانید با لیستی از برنامه های تورهای گردشگری آشنا شوید و درآن شرکت کنید.

  یک بلیط سینما و یا تئاتر برای خود و یا دوستانتان هدیه بگیرید :به راحتی از طریق سایت ها و شماره تماس ها و....میتوانید از آخرین اخبار و زمان پخش و رزرو سالن های سینما و تئاتر باخبر شوید .

  به کوه نوردی بروید : به طورکلی حضور در طبیعت باعث انرژی گرفتن از آن میشود .به طبیعت بزنید و انرژی قوی و نشاط آور طبیعت را به خودتان هدیه دهید.

  به آرایشگاه بروید :به آرایشگاه بروید ، این حس که به خودتان اهمیت میدهید ، یا تنوع ایجاد میکنید ، به شما روحیه ی خوب میدهد.

  به یک موزیک زیبا گوش کنید و استراحت کنید :زمانی برای ریلکس کردن خود اختصاص دهید و با گوش کردن به یک موزیک خوب ، حس خوبی را برای خود ایجاد کنید.
   
  آخرین ویرایش: ‏12 فوریه 2018

به اشتراک بگذارید